FAQ - často kladené otazky

Dizajn a návrh tričiek

ot: Dobrý deň! Zaujala ma Vaša stránka. Chcela by som sa spýtať, či by sa dalo spraviť aj tričko, ktoré som priložila v prílohe - dizajn na objednávku. Už dlho také hľadám, no na našich stránkach také zohnať nemôžem. Tak ma napadlo formou vytvoriť si tričko. Ďakujem za odpoveď. Pekný deň!

Veľmi nás teší, že Vás oslovila naša stránka. Aj keď tričko aké hľadáte nemáme momentálne v ponuke, nie je problém Vám podobné vytvoriť. Stačí ak pošlete Vašu predstavu a my Vám tričko navrhneme.

ot: Dobrý deň, mal by som záujem o vami vytvoreného trička o velkosti XL s motívom Hellou Kitty - má to byť priateľom na narodeniny. Chcem vedieť či ste schopný vytvoriť niečo také, kedy by to molo možné dodať a v akej cene?
 
Na našej stránke v časti http://www.vytvortricko.com/vytvor-si-tricko si viete vytvoriť akékoľvek tričko, môžete si sami vybrať, farbu, typ trička alebo jeho veľkosť. Cena trička sa sama aktualizuje (pravý dolný roh) počas procesu tvorby trička. Motívy na tričká si tiež môžete vyberať sám a to dvoma spôsobmi: 
a) vyberiete si z ponuky motívov na našej stránke, alebo 
b) si nahrajete vlastný motív, ktorý ste si vytvorili

Čo sa týka motívu Hello Kitty ten v ponuke nie je a to z dôvodu autorských práv. Viac informácií nájdete priamo na stránke majiteľa licencie http://www.sanrioeurope.com/info-terms.asp. Podľa dostupných informácií si môžete z ich stránky motív hello kitty stiahnuť (1 motív na 1 počítač), ale je explicitne zakázané takto stiahnutý motív tlačiť, napríklad aj na tričká.

Ak si sami nahrajete v našom creatore vlastný motív (akýkoľvek) a chcete tento motív na tričko vytlačiť, musíte potvrdiť, že ste vlastníkom autorských práv, resp. že máte povolenie od vlastníka autorských práv. Je to teda len na vašej zodpovednosti ako sa zachováte. Dodanie tovaru

ot: Dobrý deň, rád by som sa opýtal či vaša firma sídli v Košiciach, a ak by som si ako Košičan objednal tričko, či si ho možem vyzdvihnúť, alebo posielate iba poštou..?

Sídlime v Košiciach, ale tričká nám momentálne tlačí subdodávateľ, ktorý tričko posiela priamo zákazníkovi, čiže v Košiciach si ich nie je možné vyzdvihnúť.

ot: Koľko trvá celý proces - odkedy si tričko objednám, až pokiaľ to dôjde ...aspon cca... mal by to byt darček, tak či to stihnem...vrelá vďaka

90% objednávok je odoslaných do 48 hodín od zaplatenia. Pokial by ste tričko nemal do narodenín môžeme vám vytvoriť elektronický darčekový kupón/poukaz s obrázkom trička a želaním podľa vášho priania - ktorý podarujete symbolicky & až tričko dôjde tak podarovanej osobe dáte skutočný darček.


Veľkosť tričiek

ot: Dobrý deň, chcela by som sa informovať o jednotlivých veľkostiach. Potrebovala by som vedieť obvod hrudníka ku každému tričku, lebo veľkosti S, M, L, XL môžu byť rôzne a nemusia sedieť. Ďakujem

Veľkosti predávaných tričiek sú závisle na konkrétnom type trička, ktoré si vyberiete. Sú zvyčajne uvedené dole pod tričkom v prípade e-shopu, alebo ak si vytvárate vlastné tričko, tak v dolnej časti obrazovky, resp. pod zobrazením trička.